Nasi Partnerzy

Kilka słów o…

 

W Profesjonalnej Akademii Golfa dostępnych jest sześciu trenerów. Dokonując wyboru możesz zasugerować się profilami tych osób, dostępnymi na naszej stronie w zakładce KADRA TRENERSKA.

Nasza kadra trenerska to przede wszystkim Instruktorzy PGA Polska – jedyni w pełni wykwalifikowani trenerzy w naszym kraju. Przeszli 3-letni program treningowy, aby stać się specjalistami z metodyki, gry, zasad i techniki. Dzięki temu jesteśmy najlepiej przygotowani do tego, aby uczyć właśnie Ciebie.

Aby zapoznać się z szerszą ofertą PAG możesz wejść w poszczególne zakładki, w zależności od tego, co Ciebie interesuje, gdzie znajdziesz szczegółowy cennik lekcji, terminy zajęć a także informacje o poszczególnych trenerach.

W Profesjonalnej Akademii Golfa swing można ćwiczyć przez cały rok, również w okresie zimowym. Trening w okresie zimowym umożliwia symulator golfowy, który znajduje się w. Zapraszamy!

 

Era Juniorów

Organizujemy również specjalne zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat. Treningi odbywają się cyklicznie po 10 godzin miesięcznie przez cały rok. Zajęcia wymagają rejestracji i zatwierdzenia regulaminu szkółki, który znajduje się tutaj.

Cena: 100pln za miesiąc.